[R35307] RENO-24BLPL-DV-MW-MCCT
R35307
RENO-24BLPL-DV-MW-MCCT
Reno Collection PRIME
Size 2x4
Power (W) 30/40/50W
Efficacy up to 131lm/W
Color Temperature (K) 35/40/5000K
Voltage (V) 120-347V
CRI >80
Beam Angle (Degree) 125°
Operating Temperature -4°F to +122°F (-20°C to +50°C)
Dimmable 0-10V
Lifespan (Hours) 100,000hrs
Finish White
DLC Premium: Direct Linear Ambient Luminaires S-M3FB9P
DLC Premium: Low-Bay Luminaires S-8YG1XC
Box QTY 2
Shipping Dimensions 49" x 24" x 3" - 10lbs